Podkładka YourPad PRO M

Rozmiar podkładki: 46x40 cm
Zmień rozmiar
Kliknij tutaj, aby wgrać swój plik
lub
Wybierz grafikę z galerii

115.55 

Podkładka pod mysz Yourpad M

Podkładka pod mysz Yourpad M

Podkładka pod mysz z nadrukiem dla graczy w rozmiarze 46 x40 cm idealnie sprawdzi się w grach, gdzie liczy się szybkość i precyzja. Optymalna powierzchnia podkładki pod mysz zadowoli graczy rozpoczynających przygodę z grami jak i profesjonalistów.

Podkładka pod mysz z nadrukiem posiada materiałową powierzchnię, zapewniającą płynny i precyzyjny ruch myszy, idealny dla zaawansowanych graczy.

Stwórz  własny nadruk, który wyróżni Cię spośród graczy.

Personalizuj swój produkt – wybierz swój ulubiony design i dostosuj podkładkę pod mysz tak, aby doskonale komponowała się z twoim gamingowym stanowiskiem. 

Dlaczego warto kupić
podkładkę gamingową Yourpad?

Nadruk

Nadruk

Dzięki wysokiej jakości nadruku, kolory są żywe i odporne na blaknięcie, co sprawia, że podkładka pod myszkę, zachowuje swój wygląd na długi czas.
Precyzja

Precyzja

Wyraźna tekstura podkładki pod mysz zapewnia doskonałe działanie myszek niezależnie od rodzaju czujnika.
Antypoślizgowy spód

Antypoślizgowy spód

Gumowy spód podkładki pod myszkę zapewnia stabilność i pewność podczas użytkowania, eliminując niechciane przesunięcia w kluczowych momentach.
Obszyte brzegi

Obszyte brzegi

Podkładka pod mysz jest odporna na strzępienie i zużycie, co wydłuża jej żywotność i sprawia, że jest to inwestycja na lata.

Czy rozmiar podkładki pod mysz Yourpad M jest dla mnie wystarczający?

Podkładka pod mysz w rozmiarze 46x40 cm jest idealny dla tych, którzy mają ograniczoną przestrzeń na biurku. Podkładka pod mysz w tym rozmiarze zapewnia wystarczająco dużo miejsca dla myszki.

Jeśli poszukujesz podkładki, która będzie nie tylko praktyczna, ale również stylowa, nasza podkładka pod mysz dla graczy z serii Yourpad to doskonały wybór. Oferujemy różne rozmiary i możliwość personalizacji.

Czy podkładka pod mysz w rozmiarze M jest odpowiednia dla gracza?

Podkładka pod mysz w tym rozmiarze oferuje odpowiednią powierzchnię, co jest niezbędne dla graczy, którzy potrzebują swobody ruchów, gdzie liczy się szybkość i precyzja ruchów.

Jakie są zalety podkładki pod mysz z własnym nadrukiem?

Możliwość dodania własnego nadruku to nie tylko kwestia estetyki, ale również sposób na wyrażenie siebie.